Karcher Center AAT Renkar. Wysokie ciśnienie na czystość

Od niemal trzech dekad pomagają klientom w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie czystości gospodarstw domowych i pomieszczeń przemysłowych. AAT Renkar to czołowy dealer sprzętu renomowanej marki Karcher.

– Gdy prawie 29 lat temu mój ojciec Andrzej Mazik sprowadzał z Niemiec pierwsze wysokociśnieniowe myjki, o marce Karcher słyszało jeszcze niewielu. Dziś śmiało możemy nazywać się polskimi liderami w sprzedaży, doborze i serwisie najlepszych urządzeń czyszczących – mówi Anna Kotarba z Karcher Center AAT Renkar.

Dziś marki Karcher nie trzeba przedstawiać. To synonim wysokiej jakości urządzeń. Od dedykowanych klientom indywidualnym nowoczesnych myjek parowych, odkurzaczy piorących czy zraszaczy, po większe, wysokowydajne, przemysłowe rozwiązania do wielkopowierzchniowych biur i zakładów – niemieckie urządzenia są bezkonkurencyjne, od lat zdobywając uznanie na całym świecie.

– W AAT Renkar od lat polegamy na jakości sprzętu spod znaku Karcher. Przez lata obserwowaliśmy rynek, zmieniające się potrzeby gospodarstw domowych i firm, co pozwoliło nam zbudować najbardziej elastyczną ofertę – mówi Kotarba. W krakowskim oddziale można nie tylko kupić, ale także naprawić i konserwować sprzęt w autoryzowanym serwisie. Firma prowadzi także wypożyczalnie sprzętu. To rozwiązanie szczególnie przydatne w przypadku pojedynczych sytuacji wymagających zastosowania wyspecjalizowanych urządzeń.

Klienci mogą też liczyć na atrakcyjne ceny, bo AAT Renkar to autoryzowany partner marki Karcher na Polskę południową. – Ale przede wszystkich chodzi o relację i zaufanie – wykorzystujemy nasze duże doświadczenie doradzając i dobierając sprzęt w pełni odpowiadający potrzebom – dodaje współwłaścicielka Karcher Center AAT Renkar.