Ekologiczna Inicjatywa Roku dla Green Energy Congress

To nie koniec emocji związanych z Galą 10-lecia Lovekraków.pl. Mimo że od wydarzenia minęło już kilka dni, to warto przedstawić laureata jeszcze jednej nagrody – Ekologicznej Inicjatywy Roku w Krakowie, która powędrowała do Green Energy Congress.

Green Energy Congress odbyło się po raz pierwszy i od razu spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności i samych partnerów wydarzenia. W imprezie wzięło udział 1200 uczestników w ICE Kraków, a dodatkowo kongres transmitowano też w sieci.

Celem przedsięwzięcia było wzmocnienie świadomości ekologicznej wśród Polaków, ale też dyskusja na temat przyszłości polityki energetycznej czy promowanie przez firmy rozwiązań przyjaznych środowisku. Kongres Zielonej Energii koncentrował się więc na trzech scenach: Energetyka, Przemysł i Społeczeństwo. Łącznie zebrano aż 20 godzin inspirujących prelekcji!

Nagroda trafia w ręce GEC nie tylko za świetną organizację, ale przede wszystkim za pełnienie ważnej misji społecznej i inicjatywie, która dotyka obszarów związanych z każdym z nas i która pokazuje z jak wielkimi wyzwaniami będziemy musieli mierzyć się wkrótce.

A to tak naprawdę dopiero początek. Organizatorzy zapowiadają, że Green Energy Congress powróci we wrześniu przyszłego roku i zostanie na nim poruszonych jeszcze więcej tematów związanych z ekologią.