Wypad za miasto? Znamy jedno dobre miejsce

Masz już dość miejskiego zgiełku? Chcesz zregenerować swoje siły witalne? Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA**** to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, spokój, relaks i pozytywne samopoczucie.

Zaledwie 50 km dzieli mieszkańców Krakowa od niezwykle malowniczej okolicy i zapierających dech w piersiach widoków. Mowa o wsi Dosłońce w gminie Racławice.

Od 11 lat na tych terenach działa hotel Mercure Dosłońce SPA, oferujący szereg atrakcji, niesamowitych przeżyć, przy tym gwarantując wypoczynek swoim gościom. W Dosłońce SPA goście dbają o wewnętrzną harmonię i regenerują siły. Gwarantowane są: pełen relaks i naładowanie pozytywną energią podczas masaży i rytuałów pielęgnacyjnych. Zabiegi wykonywane są przez terapeutów z wyspy Bali oraz magistrów fizjoterapii.

– Do pobytów dziennych zachęcamy mieszkańców okolicznych miejscowości oraz Krakowa. Podczas pakietu „dzień za miastem” skorzystać można z pobytu w strefie wellness, smacznego obiadu, a przede wszystkim można zregenerować siły podczas spaceru wśród lasów w pięknych okolicznościach przyrody – mówi Paulina Kaleta z hotelu Mercure.

Mercure Hotel Racławice Dosłońce Conference & SPA, jak sama nazwa wskazuje to przede wszystkim rozbudowana strefa wellness, w której znajdują się: basen, trzy sauny, jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne. Dla amatorów sportów rekreacyjnych czekają wyznaczone trasy rowerem, stanowiska do treningów golfowych - gold driving range, puttig green, oświetlony kort tenisowy, a także boiska do piłki plażowej, siatkówki, tenisa plażowego czy street balla.

Hotel to również świetne miejsce na zgrupowania biznesowe. Przylatujesz z daleka do Krakowa w celach biznesowych lub masz zamiar zorganizować imprezę firmową poza murami miasta? Zaproś swoich współpracowników lub kontrahentów właśnie do obiektu Mercure Hotel Dosłońce SPA, w którym będziesz miał dostęp do centrum konferencyjnego o powierzchni ponad 550 mkw. Hotel oferuje również przestrzeń do zorganizowania ślubów w plenerze i  niezapomnianych przyjęć weselnych w sali balowej.